ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Пологівському районі немає вакцини проти туберкульозу

У Пологівському районі дітей не вакцинують проти туберкульозу
Depo.
31 серпня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

За словами завідуючої АЗПСМ Полог Лілії Мамаджанова в місті необхідної вакцини просто немає, пише "Районка", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Зараз у Пологівському районі не проводиться щеплення проти туберкульозу, оскільки в районі вакцини просто немає. При цьому слід зазначити, що проблема нестачі вакцини БЦЖ, як і раніше, залишається актуальною: кількість отриманих препаратів не покриває реальної потреби району. У нас є річна потреба у вакцинах, але на даному етапі дають певну кількість вакцини, її не вистачає. На сьогоднішній день не вистачає імунобіологічних препаратів таких, як пентоксіл, інфанрікс, вакцин від гепатиту В, поліомієліту, КПК (кір, паротит, краснуха)", - говорить лікар.

Вакцинація дітей проводиться безкоштовно, але у разі відсутності вакцини на момент вакцинації (згідно з календарем щеплень) за бажанням батьків дитини лікар може рекомендувати, в якій аптеці її можна купити. У разі згоди батьки звертаються в кабінет щеплень, медична сестра АЗПСМ робить замовлення імунобіологічного препарату в аптеці. Коли приходить вакцина (через два тижні), медичний працівник інформує батьків про її наявність і запрошує на вакцинацію. Лікар загальної практики - сімейний лікар оглядає дитину і, якщо дитина здорова і немає на момент огляду протипоказань для щеплення, виписує рецепт в аптеку для придбання імунобіологічного препарату. Після цього безпосередньо в кабінеті щеплення проводиться вакцинація.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на Depo.Запоріжжя