ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мінспорті передумали допомагати Запоріжжю в добудові спортивного довгобуду

Перед міською і обласною владою стоять більш важливі виклики, ніж добудова палацу спорту “Юність“
Depo.
9 лютого 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Таку думку під час брифінгу висловив перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, який перебуває з робочою поїздкою в Запорізькій області, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Посадовець зазначив, що на добудову палацу спорту потрібно 250 млн. грн. За словами Ігоря Гоцула, за такі гроші можна побудувати 20 сучасних стадіонів з синтетичним покриттям, або 40 невеличких стадіонів.

“Влада повинна розставляти пріоритети, що нам важливіше: добудувати об’єкт, який на сьогодні, ще не добудований, а вже не є сучасним, або забезпечити можливість для десятків тисяч молодих людей займатися спортом“, - зазначив посадовець.

На думку першого заступника міністра, міській та обласній владі необхідно зосередитися на інших, більш важливих питаннях.

“Я думаю, перед владою міста та області стоїть чимало викликів більш важливих, ніж доля цього спортивного об’єкту“, - наголосив Гоцул.

Нагадаємо, торік на початку жовтня у Запоріжжі відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, учасники якого ознайомилися зі станом реконструкції Палацу спорту “Юність“, на завершення якої було потрібно близько 230 мільйонів гривень. Тоді народні депутати заявили, що вирішення цього питання можливе за умов співфінансування держави, міської влади та спонсорів. А Ігорь Гоцул зазначав, що Міністерство спорту цю пропозицію підтримає.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя