ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У лютому на Запоріжжя зайшли понад тисяча вагонів з окупованої території

Українські підприємства продовжують отримувати сировину і готову продукцію з непідконтрольних українській владі районів Луганської і Донецької областей
Depo.
24 березня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua

Волонтери Інформнапалму зібрали та проаналізували данні про перевезення з непідконтрольних Україні територій Донбасу. Виявилося, що “Мінтранс ДНР” протягом лютого активно відправляв вантажі в Україну, Росії й навіть країни ЄС, передає портал Depo.Запоріжжя.

Зокрема запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь“ придбало 30 вагонів пилу колошникового у ПрАТ “Донецьксталь“ і 533 вагона вапняку для флюсування у структурної одиниці “Метінвесту“ ПрАТ “Комсомольське рудоуправління“. Крім того, з Єнакіївського метзаводу в Бердянський порт було відправлено 755 вагонів сталевих заготовок.

Загалом за лютий 2016 року Україна прийняла з окупованої території т.зв. “ДНР“ 26 422 вагони, “ЛНР“ - 15 350 вагонів.

“Керівництво меткомбінатів завбачливо перереєструвало підприємства на території України, щоб експортні поставки взагалі були можливі. Так, АМК був перепрописати в Сєвєродонецьку, а ЄМЗ - в Маріуполі. Всі податки, швидше за все, сплачуються в Україні, порядок же розрахунків з псевдоруководітелямі т.зв. республік невідомий“, - зазначають і Інформнапалмі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя