У лікарні померла обпечена запорізька дівчина, яку облив бензином та підпалив наречений

Анастасія Ковальова, який було 22 роки, померла у запорізькій лікарні 10 липня
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Акцент".

Анастасія Ковальова, за життя якої вісім днів боролися лікарі, друзі та небайдужі запоріжці, померла в запорізькій лікарні. Дівчині, в якої було обпечено майже 90% тіла, зробили дві операції, вона перебувала у важкому стані на штучній вентиляції легенів. Коли стало відомо, що дівчині не зможуть допомогти лікарі Бостонської клініки, де до цього врятували маленьку обпечену запоріжанка, друзі Анастасії знайшли інші клініки, де могли б врятувати дівчину.

Як повідомляє 061, за кілька годин до смерті дівчини її друзі влаштували акцію у центрі міста, аби зібрати гроші на подальше лікування Анастасії та знайти для неї донорів.      

  

До акції на підтримку Насті долучився навіть політик і співак Святослав Вакарчук, який прибув 10 липня до Запоріжжя в рамках свого передвиборчого туру. На жаль, дива не сталося. Звістка про смерть Насті прийшла ввечері, Вакарчук зі сцени заспівав у пам'ять дівчини пісню "Мить". Відомо, що Настя допомагала українським військовим.

Її 28-річний кривдник-наречений нині перебуває під двомісячним арештом, йому інкримінують умисне вбивство.    

Нагадаємо, трагедія сталася 2 липня. На вулиці Лахтинській, біля під'їзду багатоповерхового будинку, 28-річний запоріжець облив 22-річну наречену бензином і підпалив.

Фото: UA:Запоріжжя, зі сторінки Іван Мінченко, зі сторінки Анастасії Ковальової

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя