ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кирилівці виявлено незаконний злив нечистот в лиман

Кирилівські селищні влади виявили екологічні шкідники, але ні екопрокуратура, ні Якимівський район влади не реагують на сигнали про катастрофу, що насувається
Depo.
1 вересня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

На даний момент в Кирилівці повністю функціонує полігон для зливу рідких нечистот, пише "Наше місто", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Зрозуміло, що база відпочинку, замовляючи машину для викачування каналізації, повинна заплатити символічну суму грошей. І ось, щоб заощадити свої гроші, підприємливі керівники деяких баз, а саме: "Сонячний Промінь" і "Азов шалі", зважилися на нехитрий, але незаконний крок. Вони проклали під землею через дорогу труби, по яких всі відходи і фекалії баз стікають прямо в лиман. Цей факт виявили члени комісії з питань благоустрою та архітектури Кирилівської селищної ради.

"Найцікавіше, члени нашої комісії в даній ситуації нічого зробити не можуть. За даним фактом порушень ми написали звернення в Міжрегіональну Азовську екологічну інспекцію (представник Андрій Чорний). Але у відповідь ми отримуємо лише відмови, так як вони не мають права працювати в непланових перевірках без вказівки керівництва. Ми звернулися до глави Якимівської адміністрації Олександра Правосуда. Він своїм розпорядженням затвердив робочу групу для моніторингу безпечного проведення сезону. Але ця комісія чомусь так жодного разу на місця порушення не виїхала. Все що ми можемо зробити в цій ситуації - це писати звернення, чим ми, власне кажучи, і займаємося. Але як видно на даний момент, жодних зрушень ці звернення не дають", - розповідає заступник голови селищної ради Ігор Коробка.

Представники селищної ради намагалися поговорити з директорами цих баз, але вони чомусь завжди на робочих місцях не виявлялися.

Місцеві жителі дуже стурбовані цим питанням, адже злив нечистот завдає величезної шкоди Молочному лиману.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя