У Херсоні одіозна "опоблоківка" знялася з виборів на користь прямого конкурента

У херсонських округах скасовано реєстрацію двох кандидатів у народні депутати України на позачергових парламентських виборах
 

Відповідні рішення у понеділок, 8 липня, ухвалила Центральна виборча комісія, повідомляє Depo.Херсон із посиланням на прес-службу ЦВК.

Комісія розглянула заяви від кандидатів на мажоритарних округах про добровільну відмову від балотування та задовольнили їх. Загалом, скасована реєстрація 17 кандидатів, серед них двох херсонських,

В окрузі №182 із центром у Суворівському районі Херсона скасовано реєстрацію кандидатом у народні депутати самовисуванця Олексія Рибакова. – член Всеукраїнської партії духовності і патріотизму. Рибаков – колишній чиновник херсонської мерії, двічі безуспішно балотувався у мери, заявляв, що сповідує монархізм.

Також скасовано реєстрацію висуванки від "Опозиційного блоку" в окрузі №183 із центром у Корабельному районі Херсона Анни Середи. Одіозна членкиня "Опоблоку", яку не раз ловили на проросійських заявах, заявила у соцмережі, що знімається на користь висуванця та члена "Опозиційної платформи – За життя" Михайла Опанащенка. Дві частини колишнього "Опозиційного блоку" нині чи то демонструють, чи то вдають справжню виборчу боротьбу, адже працюють на одному електоральному полі.

Нагадаємо, раніше на Херсонщині знялися з виборів ще два кандидати у народні депутати, зокрема й в 183-му окрузі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя