У Херсоні за маршрутників, що самовільно накрутили ціни на проїзд, взялася поліція

Два кримінальні провадження стосовно підняття цін на проїзд в громадському транспорті Херсона відкриті місцевою поліцією

Про це повідомили у ГУ Нацполіції в Херсонській області, передає Depo.Херсон.

Відкрите кримінальне провадження за фактом можливого перевищення повноважень керівниками фірм-перевізників (ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України). Ще одне - за фактом можливої підробки офіційного рішення міськвиконкому про встановлення вартості проїзду в херсонському транспорті (ч.1 ст.358 ККУ).

Поліція вже допитала керівників фірм-перевізників, водіїв автобусів та посадових осіб міської влади. Нині правоохоронці звернулися до суд щодо надання тимчасового доступу до відповідної документації, яка зберігається у пасажироперевізників та місквиконкомі.

Нагадаємо, у листопаді у Херсоні виник транспортний колапс через дії приватних перевізників, вони спочатку самовільно підняли ціни на проїзд до восьми гривень, а потім відмовилися виходити на маршрути. Комунальний транспорт із перевезеннями впоратися не може. Спусковим гачком для початку бойкоту маршрутників стало призупинення судом рішення виконкому про підвищення цін на проїзд із чотирьох до шести гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя