ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ФСБ заявили, що "диверсант" Панов відмовився від послуг адвокатів (ДОКУМЕНТ)

У Криму слідчий вручив адвокату документ про те, що затриманий українець Євген Панов нібито не потребує його допомоги
Depo.
31 серпня 2016 13:29
ФОТО: depo.ua
У ФСБ заявили, що "диверсант" Панов відмовився від послуг адвокатів (ДОКУМЕНТ)
У ФСБ заявили, що “диверсант” Панов відмовився від послуг адвокатів (ДОКУМЕНТ)

Слідчий у справі затриманого в Криму українця Євгена Панова пред'явив адвокату документ, що Панов від послуг адвоката, найнятого його сім'єю, відмовився. Про це Кримської правозахисній групі повідомив брат затриманого в Криму українця Ігор Котелянець, передає портал Depo.Запоріжжя.

Пред'явлена адвокату довідка подана від імені слідчого, в ній немає ні підпису самого Панова, ні його рукописного тексту, де він пише про свою відмову. Це суперечить нормам російського законодавства, яке на даний момент застосовується в Криму. Згідно ч.1 ст 52 КПК РФ, відмова від послуг адвоката допускається лише з ініціативи підозрюваного і заявляється в письмовому вигляді.

У ФСБ заявили, що “диверсант ” Панов відмовився від послуг адвокатів (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Адвокат з таким “відмовою” не згоден і має намір його оскаржити. Не згодні з такою відмовою і родичі Євгена Панова. На думку експертів Кримської правозахисної групи, у такий спосіб слідчі намагаються не допустити адвоката, залученого сім'єю Панова. Це є порушенням його права на справедливий суд і ефективний засіб правового захисту. Крім того, це може свідчити про намір приховати наслідки незаконних методів впливу на Панова в ході допитів.

Нагадаємо, 10 серпня у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України Російські правоохоронці заявили про затримання семи "диверсантів" та показали 39-річного енергодарівця, учасникам бойових дій на сході України Євгена Панова.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя