ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Богуслаєва заявили, що навіть не думали вбивати басейн "Славутич"

Керівництво спортивного комплексу спростувало інформацію щодо закриття басейну та появи на цьому місці гандбольного залу
Depo.
10 лютого 2016 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

У рамках робочої поїздки до Запоріжжя перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул відвідав спортивний комплекс "Мотор-Січ" через чутки про закриття басейну "Славутич", що належить підприємству і є одним із п’яти подібних спортивних споруд на всю країну.

Керівництво спортивного комплексу спростувало інформацію щодо його закриття та появи на цьому місці гандбольного залу. За словами директора закладу Геннадія Касая, наразі "Славутич" закрито у зв’язку з карантином, але по його закінченню басейн продовжить своє функціонування у повному обсязі.

У Богуслаєва заявили, що навіть не думали вбивати басейн “Славутич“ - фото 1

За підсумками зустрічі перший заступник міністра повідомив, що знайдено повне порозуміння з обласною владою з приводу збереження басейну, а з його власниками у Міністерстві готові шукати компроміси.

"Ми знайшли підтримку і повне розуміння обласної влади з приводу збереження басейну. В жодному разі ми не можемо допустити його руйнації і докладемо максимум зусиль для того, щоб зберегти об’єкт. Ми готові шукати компроміс з підприємством власників. У влади достатньо важелів для того, щоб проводити такі переговори не тільки з позиції сили, а й з позиції партнерства", - зазначив Ігор Гоцул.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що власник спортивного комплексу – підприємство Мотор-Січ хоче перепрофілювати басейн "Славутич" у гандбольну площадку.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя