У Богуслаєва клопочуть про "почесного громадянина Запоріжжя" для свого працівника, що будував собор

Клопотання про присвоєння звань "Почесний громадянин Запоріжжя" для двох жителів міста надійшли до виконкому Запорізької міськради
 

У Богуслаєва клопочуть про "почесного гр…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідний проект рішення виконкому.

Підприємство "Мотор Січ" клопоче про присвоєння почесного звання своєму директорові з будівництва, одному з найстаріших працівників "Мотор Січі" 81-річному Михайлу Березовському. У клопотанні, серед іншого, зазначається, що Березовський очолював будівництво унікальних об’єктів, наприклад, комплексу для випробування найбільшого у світі двигуна Д-18Т для літаків "Руслан" та "Мрія", а також забезпечив будівництво Собору Андрія Первозваного.

Окрім цього, про звання "почесний громадянин Запоріжжя" для багаторічного керівника Запорізького виробничого підприємства "Неон" Українського товариства глухих 81-річного Тихона Орєхова клопоче ГО "Союз керівників підприємств та організацій Комунарського району м.Запоріжжя". Зазначається, що, серед іншого, завдяки ініціативі Орєхова на підприємстві "Неон" були створені сотні нових робочих місць.

Питання про присвоєння почесних звань мають бути спочатку підтриманні виконкомом, після цього винесені на розгляд депутатів Запорізької міськради.

Раныше повыдомлялося, що запорізький радник Путіна йде з посади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook