У Бердянську "За майбутнє" можуть не допустити до участі у місцевих виборах через гендерні порушення

У виборчому списку, який політична партія "За майбутнє" подала до Бердянської міської виборчої комісії, не дотримані гендерні квоти
 

У Бердянську "За майбутнє" можуть не доп…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на Опору.

Партія "За майбутнє" подала до бердянського тервиборчкому список, в якому не дотримані гендерні квоти. Список був поданий 23 вересня, порушення комісія виявила на засіданні наступного дня. У політсилі заявили, що помилок припустилася сама комісія. Але зараз уже відомо, що переданий до ТВК список, збігався з тим, який був ухвалений на конференції з висування кандидатів політичної партії "За майбутнє".

Питання участі партії у виборах в Бердянську комісія мала вирішити на вечірньому засіданні у неділю, 28 вересня. Поки інформації про реєстрацію партії чи відмову у ній, немає.

В Опорі, тим часом зазначають, якщо в списку не дотримана гендерна квота, то партія повинна провести нову конференцію з висування кандидатів. Але у "За майбутнє" немає часу на проведення нової конференції чи з’їзду. Адже дедлайн був 24 вересня.

Довідка

Відповідно до нового Виборчого кодексу, під час формування єдиного та територіальних виборчих списків партія повинна забезпечити присутність у кожній п’ятірці (місцях з першого по п’яте, з шостого по десяте і так далі) кожного виборчого списку чоловіків і жінок (не менше двох кандидатів кожної статі).

Нагадаємо, у Запоріжжі нетвереза панянка пошкодила агітаційний намет.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"