ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У багатоповерхівках Запоріжжя з травня почнуть встановлювати теплові лічильники

У міських багатоповерхівках планують встановити близько двох тисяч теплових лічильників Для цього залучаються кошти, як міського бюджету, так і інвестиційної програми концерну «Міські теплові мережі»
Depo.
14 квітня 2015 15:39
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-служби мерії. Генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Сергій Фомич повідомив, що типові проекти установки приладів обліку тепла вже підготовлені. У квітні підприємство отримає прилади обліку, вже в травні почнеться їх установка. Це ті лічильники, які передбачається встановити в рамках інвестиційної програми концерну.

Начальник комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Вадим Харламов розповів, що підготовка проектної документації по домівках, де теплові лічильники планують встановлювати за рахунок коштів бюджету Запоріжжя йде відповідно до графіка.

Перший заступник міського голови Дмитро Свіркін підкреслив, що графік виконання робіт повинен чітко дотримуватися. У травні має розпочатися установка перших теплових лічильників.

Після установки лічильників запорожці зможуть платити за тепло не за затвердженими нормативами, а за спожите тепло за показниками приладу обліку.