ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Три десятка запорізьких школярів не здали тести ЗНО через мобільні телефони

Через виявлені під час тестування технічні засоби 31 запорізький школяр був відсторонений від здачі незалежного оцінювання з української мови та літератури
Depo.
27 травня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua

Цю цифру озвучив керівник обласного департаменту освіти Віктор Захарчук, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Ще 69 запорізьких школярів, яких не задовольнили результати тестування, написали апеляцію з проханням переглянути підсумки ЗНО з української мови та літератури.

Також на перший тест ЗНО цього року в Запорізькій області не з'явилося близько 5% учасників, які зареєструвалися для складання тесту.

За словами Віктора Захарчука, в цьому році вперше були об'єднані тести ЗНО та державна підсумкова атестація з української мови та літератури. Для тих, хто незадовільно написав тестування і отримав оцінку "не здав" шлях до вищих навчальних закладів України в цьому році закритий. Вони не допускаються до решти тестів ЗНО і фактично втрачають можливість вступити до вузу.

Точна кількість таких запорізьких школярів в обласному департаменті освіти поки не називають. За словами Віктора Захарчука, уточнена і узагальнена інформація за результатами тестування з української мови та літератури буде оприлюднена пізніше.

Для тих, хто здав тест з української мови та літератури, ЗНО продовжиться з 3 червня, коли почнеться чергова сесія.

За словами Віктора Захарчука, в Запорізькій області також будуть здавати тести учні шкіл з Донбасу. Для їхньої зручності за домовленістю з вузами Запоріжжя буде організовано проживання в студентських гуртожитках.