ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Третина запорізьких волонтерів живе за межею бідності

Волонтерський рух на підтримку Збройних Сил України, який рік тому започаткувала купка сміливих ентузіастів, стає по-справжньому загальнонародним
Depo.
6 серпня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром незалежних соціологічних досліджень Запорізького національного університету. Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ЗОДА.

Грошову допомогу солдатам регулярно збирають 10,3% наших земляків, продукти, амуніцію, теплі речі та засоби гігієни - 11,5%, а кожен десятий піклується про родини загиблих, поранених або мобілізованих учасників антитерористичної операції.

За інформацією начальника управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка, соціально-демографічний портрет запорізьких волонтерів дуже барвистий. Співвідношення чоловіків та жінок відповідає пропорціям у структурі населення (46 та 54%); 19% помічників армії - це молодь, 58% - люди середнього віку, а 26% - пенсіонери. Патріотично налаштовані запоріжці мають переважно вищу (45%) та середню спеціальну (31%) освіту.

Багато волонтерів віддають армії ледь не останнє: 28% із них перебувають на межі або за межею бідності, а три чверті останнім часом відчули різке погіршення матеріального становища. Щодня допомагаючи військовим, відвідуючи наших захисників на передовій та в місцях дислокації, активісти об'єктивно оцінюють ситуацію на Донбасі. Понад 70% із них твердо впевнені - на Сході України триває справжня широкомасштабна війна за участі регулярних військ Російської Федерації, а запорука нашої перемоги - подальше укріплення матеріально-технічної бази Збройних Сил, зростання майстерності бійців та командирів, авторитету та суспільної поваги до Українського війська.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на Depo.Запоріжжя