ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суди Запоріжжя сприяють стихійній торгівлі

Розвитку незаконної торгівлі сприяють дуже м'які рішення судів - майже у 99% вилучений у "стихійщиків" товар повертається правопорушників
Depo.
21 серпня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
Суди Запоріжжя сприяють стихійній торгівлі
Суди Запоріжжя сприяють стихійній торгівлі

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, такі невтішні цифри навів начальник відділу громадської безпеки Запорізького міськуправління міліції Євген Слабишев під час засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

"Осередки стихійної торгівлі продовжують бути місцями підвищеного ризику, антисанітарії та порушують благоустрій в населених пунктах. Тому співробітники органів внутрішніх справ разом з представниками місцевої влади проводять заходи з протидії незаконної торгівлі та виявлення місць її здійснення", - відзвітував Слабишев.

Але всю плідну роботу міліції зводить нанівець, на думку Євгена Слабишева, дуже м'які рішення судів: із 567 осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності, тільки у 3 осіб за рішенням суду конфісковано товар.

За словами начальника управління розвитку підприємництва Запорізької міськради Миколи Петрова, для запобігання стихійної торгівлі у місті було створено мобільні робочі групи. З початку року ними проведено 569 рейдів-перевірок місць незаконної торгівлі, за результатами яких складено 313 протоколів про адмінпорушення.

Проте вжити заходи поки що не дали очікуваних результатів. Тож координаційна рада рекомендувала Запорізькій міськраді переглянути ефективність механізму функціонування мобільних робочих груп, створених для проведення рейдів по місцях стихійної торгівлі, а департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації - звернутися до Верховної Ради України з ініціативою щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні порушення в частині збільшення розмірів штрафів за здійснення торгівлі у невстановлених місцях.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя