Суд заочно заарештував підозрюваних у розкраданні коштів "Запоріжжяобленерго"

Відносно двох осіб, які підозрюються у розкраданні коштів "Запоріжжяобленерго" та інших підприємств Запорізької області, Солом'янським районним судом Києва ухвалені рішення про арешт

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжяз посиланням на відповідні ухвали суду від 5 травня, що містяться у реєстрі судових рішень.

Клопотання про арешт двох осіб, які перебувають у міжнародному розшуку та підозрюються у розкраданні коштів "Запоріжжяобленерго", було подано до суду детективами Національного антикорупційного бюро України. У клопотанні було зазначено, що обидві особи, переховуються від слідства та змінили адреси та абонентські номери.

Відповідно до клопотання детективів НАБУ суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою уродженцю Львова, голові "Холдингова компанія "ЕНЕРГОМЕРЕЖА", а також запобіжний захід у вигляд тримання під вартою ще одному підозрюваному, уродженцю Запоріжжя, для останнього одночасно визначена альтернатива у вигляді застави в розмірі 5000 прожиткових мінімумів у сумі 8 000 000,00 млн. грн.

Нагадаємо, детективами НАБУ було оголошено у міжнародний розшук у справі про розкраданні коштів "Запоріжжяобленерго" та інших підприємств Запорізької області, екс-нардепа, голову правління "Холдингова компанія "ЕНЕРГОМЕРЕЖА" Дмитра Крючкова та екс-директора "Запоріжжяобленерго" Ігоря Корніленкова. Детективи НАБУ підозрюють, що ці особи причетні до розкрадання коштів "Запоріжжяобленерго" і низки промислових підприємств Запорізької області під час підписання договорів про поступку права вимоги боргу, що дозволяли "Енергомережі" стягувати на свою користь із промпідприємств заборгованість за поставлену електроенергію.

На початку січня 2016 року детективи НАБУ розпочали розслідування у справі щодо привласнення майна "Запоріжжяобленерго" в особливо великих розмірах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя