Суд вдруге заарештував активи "Мотор Січі"

За клопотанням Служби безпеки України Шевченківський районний суд Києва 20 квітня наклав арешт на 56% акцій ПАТ "Мотор Січ", що належать китайським інвесторам

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідне рішення суду.

У СБУ обумовили своє клопотання тим, що досі існує небезпека незаконного відчуження активів підприємства, що є стратегічним для обороноздатності України. Згідно з документами суду, заарештовані акції належать громадянину Китаю, і декільком компаніям, що мають банківські рахунки в офшорах: Skyrizon Aircraft Holdings Limited, Business House Helena AG, Enfields Trade & Capital Corp, Waldo Trade Ltd, Granum Corporation, Likatron Enterprises Limited.

Суд заборонив будь-які дії з заарештованими активами, які можуть призвести до зміни їх власника. Зокрема, заборонено видавати реєстр акціонерів до закінчення досудового розслідування.

Нагадаємо, 25 квітня на ПАТ "Мотор Січ" не змогли провести збори акціонерів через те, що Національний депозитарій не надав реєстр власників цінних паперів, пославшись на відповідне рішення суду, якого на той момент ще не було у судовому реєстрі. Також нагадаємо, що на ПАТ "Мотор Січ" відбулися обшуки. Як підготовку до диверсії розслідує українська спецслужба спробу перенести виробництво і технології стратегічного підприємства "Мотор Січ" нардепа В'ячеслава Богуслаєва за кордон. Сам Богуслаєв назвав слідчі дії СБУ підготовкою до рейдерського захоплення підприємства. Також повідомлялося, що два фондові майданчики - "Українська біржа" (УБ) і ПФТС (обидві Київ) - ухвалили рішення про призупинення обігу акцій "Мотор Січі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #арешт