Суд скасував скандальні рішення запорізької мерії щодо конкурсу на управителів будинків

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя розглянув справу за адміністративним позовом до міськвиконкому вчора, 14 грудня

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі суду.

Справа стосується питання конкурсу на управителя багатоповерхівок, що відбувся влітку.

Суд задовольнив позов до виконавчого комітету Запорізької міської ради. Були визнані незаконними та скасовані наступні рішення виконкому ЗМР:"Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Запоріжжя та внесення змін до складу конкурсної комісії" (від 19 липня) та "Про призначення управителів багатоквартирних будинків міста Запоріжжя" (від 1 вересня).

Нагадаємо, прийняття цих рішень супроводжувалося скандалами. Частина депутатів міськради намагалася скасувати їх на сесіях. "Демократичні" фракції наполягали, що умови конкурсу "підігнані" мерією під "свої" компанії і фактично сприяють монополізації цього ринку. Питання були й до того, як проводили конкурс – у неділю та ледь не за закритими дверима. Їхні опоненти відповідали: маленькі та середні фірми, за яких вступилися демократи, можуть не мати всієї потрібної для роботи техніки (екскаваторів і т.п.).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя