ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд не пустив автівки приватного готелю на територію "Дубового гаю"

Суд відмовив у позові ТОВ "Бегон-Компані" до КП "Центральний парк культури та відпочинку "Дубовий гай" щодо забезпечення вільного проїзду до спортивно-готельного комплексу
Depo.
14 травня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua
Суд не пустив автівки приватного готелю на територію "Дубового гаю"
Суд не пустив автівки приватного готелю на територію "Дубового гаю"

Про це свідчить рішення Господарського суду Запорізької області від 21 квітня, пишуть "Наші гроші", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

У 2004 році виконком Запорізької міськради передав ПМП "Вавілон" споруди колишнього ресторану "Дубовий гай" по вул. Глісерній, 1а і зобовязав реконструювати їх під спортивно-готельний комплекс. Сьогодні власником об'єкта і правонаступником ПМП "Вавілон" є ТОВ "Бегон-Компані".

Власник готелю стверджує, що адміністрація комунального парку перешкоджає йому у користуванні майном у підприємницьких цілях, закривши в'їзд на територію, у зв'язку з чим клієнти не можуть потрапити до будівлі.

Адміністрація парку стверджує, що на території відсутні автомобільні дороги, вулиці, залізничні переїзди або інші місця, призначені для пересування людей та перевезення вантажів за допомогою транспортних засобів. Судячи з позову, фірма вимагає надання їй права земельного сервітуту. Однак таке право можуть вимагати тільки власники або землекористувачі. Фірма "Бегон-Компані" досі не оформила право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розташовано готель. Натомість готель розташований в межах загальної ділянки 54,7 га, що з 1998 р. передана в користування "ЦПКВ "Дубовий Гай".

Для відвідувачів парку та закладів, що здійснюють господарську діяльність на його території, поруч обладнано безкоштовні автомобільні стоянки зі сторони вул. Глісерної та Набережної магістралі.

На виконання рішення Запорізької міськради, на в'їзді до парку встановлено шлагбаум. Безперешкодний проїзд по парку забезпечується спеціалізованим автомобілям екстреної медичної допомоги, пожежної охорони, правоохоронних органів та іншого транспорту спецпризначення. Проїзд до місць підприємницької діяльності здійснюється за перепустками. Директором парку затверджено схему організації руху транспорту. Як стверджує адміністрація парку, "Бегон-Компані" - єдиний із суб'єктів господарювання відмовився прийняти цей порядок.

Директором "Бегон-Компані" є Ошана Беладзе. Власниками фірми з рівними частками є ПМП "Вавілон" і Віталій Гончаров, який у 2012 р. був довіреною особою кандидата в народні депутати Сергія Веселкова.

ПМП "Вавілон" оформлене на Олену Візірову з м.Красний Луч, Луганської області.