ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичний хірург прооперував інфарктника на скандальному запорізькому ангіографі

Завідувач відділенням екстреної ендоваскулярної хірургії інституту ім. М.М. Амосова провів майстер-клас у Запоріжжі
Depo.
7 вересня 2016 17:46
ФОТО: depo.ua
Столичний хірург прооперував інфарктника на скандальному запорізькому ангіографі
Столичний хірург прооперував інфарктника на скандальному запорізькому ангіографі

Заслужений лікар України Сергій Сало провів на базі Запорізької обласної клінічної лікарні майстер-клас з малоінвазивних операцій для медиків Запоріжжя та інших регіонів. Операції світило вітчизняної медицини проводив на скандальному запорізькому ангіографі. Про це портал Depo.Запоріжжя дізнався з повідомлення прес-служби обласної лікарні.

Спеціаліст провідної української клініки серцево-судинної хірургії за допомогою нового ангіографа спочатку провів коронарографію 75-річному пацієнтові, а після - операцію по установці сучасного стента Ultimaster, Terumo і відновленню нормального кровотоку в серці пацієнта після перенесеного інфаркту міокарда.

“Щорічно в Україні 50 тисяч пацієнтів переносять інфаркт міокарда, п'ята частина - з летальним результатом. Це глобальна проблема, і щоб її правильно вирішувати, потрібна точна і своєчасна діагностика. Традиційно обстеження проводиться через стегнову артерію на нозі, але після такої процедури пацієнт має добу не рухатися. Нова методика трансрадіального доступу дозволяє значно скоротити цей час - після коронарографії з доступом через руку пацієнт може через 3-4 години повернутися до звичного життя. Крім того, вона набагато безпечніша, так як зменшує ризик ускладнень пов'язаних з кровотечами”, - пояснив Сергій Саловажливість інноваційного ангіографічного обладнання, за допомогою якого проводяться такі обстеження.

Нагадаємо, ангіограм для обласної лікарні було придбано минулого року. Цьогоріч через нього неодноразово виникали скандали, зокрема, обласній владі закидали, що ангіограм придбали за завищеною ціною.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя