ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Столичним приватникам не вдалося "вибити" з "Крімнійполімеру" 36 мільйонів

Господарський суд відмовив приватній компанії у розгляді її претензій до найбільшого на території СНД виробника кремнійполімерів державного підприємства "Кремнійполімер" на суму 36 млн грн.
Depo.
21 квітня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області Леся Шульга.

В 2012 році київська приватна компанія звернулась до Господарського суду Запорізької області з вимогою стягнути з «Кремнійполімеру» сировину для виробництва в розмірі більше 1700 тон. Потрібно зазначити, що підприємства кілька років співпрацювали на основі давальницької угоди. Згідно неї компанія поставляла на запорізьке підприємство сировину, а отримувало готову продукцію.

Суд задовольнив цю позовну вимогу. Однак через те, що «Кремнійполімер» так і не повернув визначене судом майно позивачу, в березні цього року комерсанти знову звернулися до господарського суду із заявою про зміну виконання попереднього рішення. Зокрема, стягнення з державного підприємства замість сировини грошових коштів в сумі 36 млн грн.

Однак такі дії означали б фактичну зміну самого рішення суду, що прямо протирічить вимогам Господарського процесуального кодексу України. Щоб захистити державні інтереси та інтереси одного з містоутворюючих підприємств Запоріжжя, прокуратура області негайно подала до суду заперечення на незаконну заяву. Суд підтримав позицію наглядового органу й відмовив комерційному підприємству в його претензіях.