Стало відомо, як покарали запорізьких вчителів за любов до "русского мира"

Запорізький активіст Олексій Мосейко отримав у міськраді відповідь на запит щодо скандалу з учителями-сепаратистами, який стався в місті рік тому

Про це сам Мосейко розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Depo.Запоріжжя.

Відповідь до кожному з педагогів, який виявляв симпатії до Путіна, Сталіна та "Новоросїі" в російській соцмережі "Однокласники", Мосейко оформив у вигляді таблиці.

Автор допису також зазначає, що освятни отримали лист від СБУ із вказівкою "здійснити через профільні підрозділи місцевих органів влади додаткові заходи розяснювального та попереджувального характеру у освітянському середовищі"

Територіальні відділи освіти провели службові розслідування. У всіх випадках, крім одного, вчителів визнали патріотами, а інформацію сайту "061", який оприлюднив скандальний матеріал - недостовірною.

Департамент освіти міськради оголосив догани всім педагогам крім одного - директорки школи №92 Надії Румянцевої. Чому стала виключенням саме вона - незрозуміло. Жінка поширювала дописи "Клубу друзів Путіна" та прославляла Сталіна.

Одна вчителька визнала, що дійсно підтримувала терористичні формування. Згодом вона написала заяву про звільнення та вихід на пенсію.

Нагадаємо, торік директора сільської школи на Запоріжжі звільнили через неприховане очікування на прихід "руського міра" та любов до Путіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя