Стало відомо, скількох запоріжців ошукала банда "чорних" ріелторів

Жертвами банди "чорних" ріелторів, до складу якої входили, зокрема, працівників правоохоронних органів, ставали представники соціально-незахищених верств населення, насамперед самотні старі

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.

Група "чорних" ріелторів незаконно заволоділа понад 30 квартирами та будинками, частину з яких встигла продати покупцям, які не про що не підозрювали. Шахраї переоформлювали житло на себе або підставних осіб, використовуючи підроблені довіреності, укладаючи нікчемні договори купівлі-продажу, дарування, передачі об'єктів нерухомості до уставного фонду юридичної особи тощо, вводячи при цьому власників в оману або оформлюючи документи від імені вже померлих осіб.

Діяли шахраї на території Запоріжжя упродовж 2017-2018 років.

Усіх затриманих зловмисників вже взято під варту. Нині вживаються заходи щодо накладення арешту на отримані незаконним шляхом кошти та майно підозрюваних, зокрема квартири громадян.

Учасникам злочинної групи, якщо їхню провину буде доведено у суді, загрожує позбавлення волі до 12 років.

У Запоріжжі СБУ "накрила" групу "чорних ріелторів": посадовців та кримінальників. Організатори схеми з шахрайського заволодіння нерухомістю запоріжців були затримані в центрі Запоріжжя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя