ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомим ім'я німкені, яка спалила себе в Запоріжжі

Було знайдено ймовірну сторінку загиблої в соцмережах
Depo.
1 вересня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua
Стало відомим ім
Стало відомим ім'я німкені, яка спалила себе в Запоріжжі

Громадянку Німеччини, яка спалила себе в Запоріжжі наприкінці липня, звали Мануела-Крістіана Бюлер (Manuela-Christiane Bühler). Про це повідомила поліція, яка розшукує знайомих загиблої, передає Depo.Запоріжжя.

Серед сторінок соцмереж із таким ім'ям було знайдено одну, яка могла належати загиблій. Встановити це достеменно неможливо - інформації в акаунті Мануели Бюлер вказано небагато. На початку серпня її друзі лишали на сторінці повідомлення зі співчуттям - тобто вона пішла з життя незадовго до цього. Крім того, вік власниці сторінки майже співпадає із тим, який зазначили правоохоронці - 35 та 36 років відповідно.

Мануела Бюлер з "Фейсбуку" походила з Німеччини, але мешкала переважно в Нідерландах. Вірогідно, мала відношення до благодійної організації, яка допомагає дітям. Приблизно рік тому вона лишила на своїй сторінці декілька депресивних повідомлень про те, що її родичі отруїли її, аби успадкувати власність. Мануела заявляла, що незабаром може померти від отруєння, але пізніше написала про одужання. Інші пости жінки видають у ній прихильницю так званої теорії змов - вона зокрема розповідала про якусь таємну секту, яка труїть людей у Бразилії, а також загадкові світові сили, від яких ніхто не може врятуватися.

Водночас приятелі Мануели згадують про неї як про чуйну та життєрадісну людину.

Стало відомо ім'я німкені, яка спалила себе в Запоріжжі - фото 1 

Нагадаємо, громадянка ФРН облила бензином та спалила себе на зупинці біля запорізького автовокзалу 28 липня. Загибла протягом декількох днів перед им проживала в місцевому готелі "Інтурист". Жінку впізнали за знімком з камер спостереження, який був опублікований у соцмережах. 

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя