Сталепрокатний завод у Запоріжжі визнали банкрутом

Господарський суд у Запорізькій області визнав ПАТ "Запорізький сталепрокатний завод" банкрутом

З березня 2014 завод перебував у процедурі санації, повідомляє Запоріжжя.depo.ua. Суд визнав, що санаційні заходи вичерпані і не припускають можливість виконати умови плану санації і розрахуватися із зобов'язаннями.

"Внаслідок цього та з урахуванням рішення комітету кредиторів від 3 березня 2015 слід припинити процедуру санації ПАТ "Запорізький сталепрокатний завод", припинити повноваження керуючого санацією Нагих Л.К., визнати ПАТ "Запорізький сталепрокатний завод" банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру", - повідомляється в матеріалах справи.

Ліквідатором призначили Людмилу Нагих, яка раніше керувала процедурою санації. За даними "РБК-Україна", у заводу 13 кредиторів: ТОВ "Енергомаш-Інвест", ТОВ "АЛГЕАЛ", управління Пенсійного фонду України в Заводському районі Запоріжжя, ПАТ "Запоріжгаз", Запорізький міський центр зайнятості, концерн "Міські теплові мережі", Державна податкова інспекція у Заводському районі Запоріжжя, ТОВ "Торговий дім "Метизи", КП "Водоканал", ПАТ "Полтавський завод", ТОВ "Аско Пласт", ТОВ "Запоріжжяобленерго" та неназване ФОП.

ПАТ "Запорізький сталепрокатний завод" частинами володіють швейцарські компанії Veala SA (19,12%) і AlphaCapEngineering SA (13,57%), а також два неназваних фіз. особи (22,82% і 21,87%).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя