Спільна колядка, святочна магія, подорож у часі: Як красиво завершити новорічний марафон у Запоріжжі

Підвести риску під зимовими святами, приділити увагу дітям в останні дні канікул та налаштуватися на успішний робочий рік – для цього прийдешніми вихідними у Запоріжжі буде чимало нагод

Портал Depo.Запоріжжя обрав у традиційний ТОП-10 заходи, які допоможуть запоріжцям поступово переключитися з режиму "свята" на режим "будні". Утім, деякі з запропонованих заходів навіть будні зроблять небуденними. Прийдешніми вихідними – 12 та 13 січня – у Запоріжжі можна просто розважатися, а можна й побудувати плани на цілий рік.

"Даруй літа щасливі нашій славній Україні"

Будь-яка більш-менш обізнана людина знає, що колядки – це не просто римовані побажання гараздів. Це справжня віршована магія – потужний енергетичний заряд на весь рік, що має налаштувати на щастя, здоров'я, успіхи. А якщо колядку заспівати разом із великим товариством, то заряд буде ого-го яким. Саме це пропонує запоріжцям Пласт в рамках всеукраїнського флешмобу. Співатимемо просто неба "Нова радість стала".

Коли: у суботу, 12 січня, о 14:00-14:30

Де: на площі Фестивальній

Вхід: вільний

Малюємо мрії

І знову ж таки – загально відомий, хоча не усіма до кінця усвідомлений факт: мрії здійснюються. Потрібно для цього небагато: гідна мрія та правильний процес мріяння. Цьому й обіцяють навчити на дівич-вечорі. Тут у теплій, дружній і виключно жіночій атмосфері можна буде підбити підсумки минулого року і намріяти успіхів, щастя та здоров'я на 2019 рік, намалювавши відповідну мапу-мандалу. Із собою треба взяти два аркуші паперу формату А3, олівці, фломастери, фарби тощо – чим можна малювати мрію.

Коли: у неділю, 13 січня, з 17:00 до 19:00

Де: у студії йоги "Вдих" у спортклубі "Будівельник" на вулиці Волгоградській, 30

Вхід: за пожертву, розмір якої відвідувачі визначать самі

Клеїмо мрії

Колаж бажань – не менш ефективний за мапу-мандалу, до того ж, більш зрозумілий. Жодних абстракцій - тільки конкретні речі, які людина хоче бачити у своєму житті цього року: острови, яхти, автівки, а може, кумедне цуценя. Усе це пропонується вирізати з журналів і принести з собою для створення Колажу Бажань на 2019 рік.

Коли: у неділю, 13 січня

Де: у тренінговому центрі "Гармонія в тобі" на проспекті Соборному, 109

Вартість: 300 гривень, обов'язкова попередня реєстрація за телефонами: (066) 771-04-34; (068) 499-31-51 та (099) 447-44-22

Сучасний іконопис

Виставка сучасного іконопису добігає кінця, а ці святочні (за Григоріанським календарем) дні дуже пасують до відвідування подібних заходів. Відвідувачі зможуть побачити понад 200 ікон від півсотні українських майстрів та оцінити, як трансформувалися давні іконописні традиції.

Коли: у суботу, 12 січня, з 10:00 до 18:00

Де: у Запорізькому обласному художньому музеї на вулиці Незалежної України, 76-б

Квитки: 5-10 грн

Козацька різдвяна зірка

"Різдвяна зірка" - нова концертна програма академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці". Колоритна, самобутня, пізнавальна, з автентичними обрядами, народним гумором, запальними танцями, колядками та щедрівками – програма сподобається і дорослим, і дітям. Тож на неї варто завітати родиною.

Коли: у неділю, 13 січня, з 12:00 до 13:00

Де: у концертному залі ім. Михайла Глінки

Квитки: від 50 грн

Різдвяна історія з Тіною Кароль

Відома українська співачка завітає до Запоріжжя в рамках різдвяного туру. В програмі – колядки та обрані хіти.

Коли: у суботу, 12 січня, з 19:00 по 21:00

Де: у палаці культури Дніпроспецсталі на бульварі Шевченка, 1

Квитки: 390-950 грн

Подорож Запоріжжям, якого немає

У віртуальну подорож крізь час запрошує запорізький краєзнавець Роман Акбаш. Учасники "гулятимуть" Шостим селищем, тими куточками та об'єктами, яких вже немає. Відтворити втрачене допоможуть понад сотня унікальних фото- та кінокадрів.

Коли: у неділю, 13 січня, з 15:00 до 17:00

Де: у колишньому палаці культури ДЕЗ на проспекті Соборному, 159, зупинка "Вулиця Миру"

Вартість: 60 гривень з людини, за умови 100-відсоткової передоплати – 50 гривень, обов'язкова реєстрація за телефоном: (050) 533-93-29

"Лісова казка"

Новорічна вистава театру юного глядача – мюзикл з усіма невід'ємними атрибутами подібних новорічно-різдвяних історій. Добро і зло цього разу зіткнуться в образах милих та розумних Песика і Котика з одного боку та злого вовка – з іншого. Зрозуміло, що Світло переможе, але про те, яким чином, можна дізнатися, лише переглянувши спектакль.

Коли: у неділю, 13 січня, об 11:00

Де: у Запорізькому обласному академічному театрі юного глядача на вулиці Незалежної України, 55-а

Квитки: 50 гривень

"Морозко"

Ще одна запорізька сцена і ще одна вистава для дітей. Стара, але, звісно, по-новому прочитана. Зважуючи на те, що у більшості запорізьких малих цими вихідними закінчуються зимові канікули, "гостини у Морозка" варто перетворити на родинний захід.

Коли: у неділю, 13 січня, о 12:00

Де: у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Магара

Квитки: 50 гривень

"Одинадцять дітей з Моршина"

Режисер Аркадій Непиталюк наніс сонний тихий курортний львівський Моршин на кінематографічну мапу України і подарував глядачам класну пригодницьку комедію. Віримо, що одного разу й запорізький курорт прославлять чимось на кшталт "Залягти на дно у Бердянську", поки ж насолоджуємося моршинськими пригодами.

Коли: у суботу, 12 січня, та у неділю, 13 січня, о 12:35 та о 21:00

Де: у великій залі кінотеатру ім. Олександра Довженка

Квитки: 60 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя