ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спецпідрозділ "Сармат" своїми силами робіть ремонт у своїй казармі в Запоріжжі (ФОТО)

Військовослужбовці частини спеціального призначення Військової служби правопорядку "Сармат" приводять до ладу свою казарму в Запоріжжі
Depo.
26 червня 2015 11:18
ФОТО: depo.ua
Спецпідрозділ "Сармат" своїми силами робіть ремонт у своїй казармі в Запоріжжі (ФОТО)
Спецпідрозділ "Сармат" своїми силами робіть ремонт у своїй казармі в Запоріжжі (ФОТО)

Створений восени 2014 року підрозділ було розміщено в одній з колишніх будівель 55-ї окремої артбригади, що понад 10 років не експлуатувалася, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "Радіо Свобода". Старі приміщення ремонтують спільними зусиллями військових, місцевої влади, підприємств і волонтерів.

"13 років тут ніхто не жив. Коли ми прийшли, на вікнах других рам не було, були забиті диктом, деякі у тріщинах. Ми прийшли після буревію - деякі вікна повипадали. У даху було 32 діри, через які можна було побачити небо. Підходиш, і через шифер можна побачити зоряне небо. Частина створена 11 вересня. І з того часу ми почали швидко робити казарму, бо зима була попереду. Зробили ремонт даху: дві третини - нові, а одна третина - перебрана. Замінили опори. Другий і перший поверх - повністю замінені вікна", - розповідає командир підрозділу Вадим Музюкін.

Основним завданням спецпідрозділу "Сармат" є забезпечення правопорядку серед військовослужбовців. До сфери діяльності бійців частини входить територія 10 областей України. Також військові охороняють міжнародні спостережні місії, зокрема ОБСЄ, несуть службу на блокпостах у зоні АТО, конвоюють затриманих та засуджених бійців. У лавах спецпідрозділу - близько 300 осіб.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua