ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Слухання по справі бердянського “народного мера” перенесли на листопад

Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують
Depo.
19 серпня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua
Слухання по справі бердянського “народного мера” перенесли на листопад
Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують

Апеляційне засідання по справі “народного мера” Бердянська Віктора Колоянова тривало сьогодні, 19 серпня, близько півгодини. Після чого його перенесли аж на листопад, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують - фото 1

Зала суду, де слухали справу сепаратиста, не змогла вмістити всіх охочих - зібралося кілька десятків активістів, які хотіли запобігти пом’якшенню вироку Віктору Колоянову. Проте ніхто жодних протиправних дій не вчиняв, обмежилися вигуками “ганьба!” і “сепару довічне!”, коли Колоянова привезли до суду.

Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують - фото 2

Під час слухань суд під головуванням Валерія Фоміна відхилив “народного мера” щодо виклику в суд у якості свідка керівника бердянського відділу СБУ. Проте апеляція підтримала клопотання прокурора про виклик двох свідків обвинувачення. Їх вже допитували у суді першої інстанції, але аудіозапис їхнього допиту виявився неякісним. Саме через необхідність викликати свідків, а також через відпустку судді слухання по справі відклали на 9 листопада.

Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують - фото 3

Активістів таке рішення не задовольнило, оскільки вони вважають, що таким чином Віктору Колоянову навмисно подовжують термін перебування в СІЗО, щоб потім зарахувати його за “законом Савченко” і таким чином зменшити Колоянову, якому наразі загрожує 12 років позбавлення волі, сторок відсидки. Наприкінці засідання виникла перепалка між Колояновим та активістами.

Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують - фото 4

Так чи інакше, але наступного разу справу бердянського сепаратиста слухатимуть 9 листопада.

Запорізькі активісти вважають, що перебування Віктора Колоянова в СІЗО навмисно подовжують - фото 5

Нагадаємо, Колоянова затримали у травні 2014 року з 73 ящиками зброї та боєприпасів для захоплення влади у Бердянську та Маріуполі. Зброю йому передали морем з окупованого Криму. Під час операції СБУ один був терорист убитий, двох затримано.

У квітні 2015 року рішенням Бердянського міського суду Віктор Колоянов був засуджений до 13-ти років позбавлення волі. Цей вирок був оскаржений в установленому порядку в Запорізькому обласному апеляційному суді, який рішення суду першої інстанції скасував. На проведеному повторному слуханні справи в суді першої інстанції винесено повторний вирок: за сукупністю злочинів Віктору Колоянову "скостили" рік, призначивши у вигляді покарання 12 років позбавлення волі. Але засуджений подав ще одну апеляцію, яку й розглядали сьогодні.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя