ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Слухання по реконструкції запорізької "Дубовки" відбулися зі скандалом

Активісти висунули претензії до концепції змін у парку
Depo.
8 вересня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Обговорення концепції розвитку запорізького парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" відбулося сьогодні, 8 вересня. Кожен мав можливість висунути претензії та пропоції щодо проекту реконструкції "Дубовки", яку було представлено у мерії 30 серпня, передає Depo.Запоріжжя. До приміщення адміністрації парку, де було влаштовано захід, прийши близько трьох десятків людей.

Першою взяла слово колишня директорка парку Вікторія Чикалова, яка неодноразово критикувала дії ниніншнього керівництва підприємства. За її словами, нові ідеї щодо змін у парку йдуть врозріз із законодавством. Чинний директор Олег Комаренко опонував попередниці. Він додав, що не збирався приходити на захід, але зробив це через візит Чикалової.

Далі виступили декілька громадських активістів. У проекті змін їм не сподобалися ідеї щодо огорожі території парку, облаштування паркінгу, будівництва колонади та великого концертного майданчику. Також деякі з присутніх наполягали на тому, що ресторан SunRise з території "Дубового Гаю" треба прибрати, а от конюшню, навпаки, залишити. До дискусії також підключилися підприємці, які донедавна працювали в парку. Час від часу спілкування переходило на підвищений тон, сторони (Комаренко та його опоненти) звинувачували один одного у лобіюванні власних інтересів та переходили на особистості. Директор парку постійно наполягав, аби кожен, хто виступає, подавав пропозіиції у письмовому вигляді.

Слухання тривали приблизно годину. Ніякого конкретного результату закріплено не було - більшість присутніх поступово залишила зал.

"Що, піар завершився?", - спитав наостанок Олег Комаренко.

Слухання по реконструкції запорізької "Дубовки" відбулися зі скандалом - фото 1

Слухання по реконструкції запорізької "Дубовки" відбулися зі скандалом - фото 2

Слухання по реконструкції запорізької "Дубовки" відбулися зі скандалом - фото 3

Слухання по реконструкції запорізької "Дубовки" відбулися зі скандалом - фото 4

Слухання по реконструкції запорізької "Дубовки" відбулися зі скандалом - фото 5

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя