Скільки держслужбовців скоротять в Запорізькій області через реорганізацію райдержадміністрацій

У п’ятьох РДА, які створюють у Запорізькій області замість 20 існуючих, загалом працюватимуть трохи більше за 800 чиновників
 

Скільки держслужбовців скоротять в Запор…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на розпорядження голови Запорізької ОДА Олександра Старуха "Про граничну штатну чисельність працівників районних державних адміністрацій".

Голови РДА, до яких приєднуються адміністрації 15-ти ліквідованих районів, мали затвердити граничну штатну чисельність новостворених райдержадміністрацій у межах штатів, які встановили в Запорізькій ОДА.

Разом у п’ятьох новостворених РДА – Бердянській, Василівській, Запорізькій, Мелітопольській та Пологівській – працюватимуть максимум 829 чиновників.

Найбільший штат матиме Запорізька райдержадміністрація: 186 одиниць, з них в апараті – 45. Далі за чисельністю йде Мелітопольська РДА – 178 чиновників, 44 – в апараті. У Пологівській РДА працюватимуть максимум 177 людей, зокрема 43 – в апараті, у Василівській РДА – 167, в апараті – 40, у Бердянській – 121, в апараті – 36.

Скільки держслужбовців скоротять в Запорізькій області через реорганізацію райдержадміністрацій

Граничну чисельність штатів "об’єднаних" РДА їхні голови мали вже ухвалити, чинними ж зміни будуть із 1 квітня.

Нині гранична штатна чисельність райдержадміністрацій в Запорізькій області становить 998 одиниць, зокрема в апаратах РДА – 225. Таким чином штати РДА в регіоні загалом скоротяться на 17%, апарати – приблизно на 8%.

Раніше повідомлялося, що голова Запорізької ОДА Олександр Старух має повідомити зайвим головам РДА про звільнення. У Запорізькій області мають припинити існування райдержадміністрації 15-ти районів, адже згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, в регіоні залишилося п’ять районів із 20-ти. Раніше голова Запорізької ОДА Олександр Старух уже видав розпорядження, якими запустив процес реорганізації райдержадміністрацій.    

Довідка

Відповідно до нового адміністративно-територіального поділу в Запорізькій області залишилося п’ять районів замість 20-ти: Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський і Пологівський. Постанова Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів" набула чинності 19 липня 2020 року.  

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"