Швидка, закрита, з "прогульниками": Як відбувалася перша сесія Запорізької міськради нового скликання

Новий склад міської ради і мер отримали повноваження на першій сесії міськради Запоріжжя
 

Швидка, закрита, з "прогульниками": Як в…

У Запоріжжі новообрані депутати і міський голова зібралися на першу сесію міської ради 1 грудня. Дата її проведення стала відома напередодні. Дебютне засідання відбувалося у млявій і формальній атмосфері. До сесійної зали не пустили представників ЗМІ і громадськості. За роботою першої сесії вони могли спостерігати хіба що у трансляції муніципального телеканалу. 

восьме скликання першої сесії запоріжжя

Попри те, що відкривати першу сесію має голова міської територіальної виборчої комісії, її робота не починалася поки до зали не зайшов старий-новий міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Відкрити сесію мали об 11 годині, але відкриття відбулося з 15-хвилинною затримкою. 

Голова Запорізької міської ТВК Андрій Кондратенко повідомив, що на сесію прийшли 61 депутат із 64. Кворуму вистачило для відкриття її роботи. Після цього голова ТВК провів формальну процедуру оголошення результатів виборів до міської ради.

Голова Запорізької міської ТВК Андрій Кондратенко

Депутатами стали представники шістьох політичних сил. Кондратенко поіменно перерахував депутатів Запорізької міської ради восьмого скликання. Одразу після оголошення результатів виборів депутати отримали свої повноваження. 

Далі голова міської ТВК повідомив про результати голосування на виборах міського голови Запоріжжя, на яких у першому турі переміг чинний мер міста Володимир Буряк. Відповідно до процедур новообраний міський голова склав присягу. Для виступу з трибуни Володимир Буряк зняв маску, напевно ж порушуючи таким чином, серйозні вимоги міськради до дотримання карантину. 

 Володимир Буряк на трибуні запорізської міської ради

Після присяги Буряк оголосив першу промову в якості новообраного міського голови. Спіч мера розпочався з "класичних" заяв про те, що у сесійній залі депутати мають забути про "політичні амбіції" і "працювати на добробут міста". 

Також мер заявив про складну ситуацію. Зокрема, анонсував проблеми з ухваленням бюджету Запоріжжя. За словами Буряка, економічні проблеми у країні почалися ще 2018 року, а цьогоріч ситуацію ускладнила пандемія коронавірусу.

Однак затягувати перший виступ міський голова не став – вклався у менш ніж п'ять хвилин, після чого закрив сесію міської ради. Крім голови ТВК і міського голови на ній ніхто не виступив.  Тривало перше засідання новообраної ради приблизно півгодини.

Читайте також

Із ключем від Херсона та артистами: На першій сесії міськради новообрані вирішили не працювати

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"