ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школу на Запоріжжі-Лівому відремонтує за 2,86 мільйони киянин на Рейндж-Ровері

ТОВ "Альфа Інжиніринг" виграло тендер з капітального ремонту школу №85 у провулку Економічному, що знаходиться в районі Запоріжжя-Ліве (селище ДД)
Depo.
10 липня 2015 09:13
ФОТО: depo.ua

Згідно Вісника державних закупівель, міське Управління капітального будівництва уклало з ТОВ договір на 2,863 мільйони гривень, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

За даними з технічної документації тендеру, у школі облаштують підвісні стелі, ліквідують тріщини у стінах та посилять їх металевим каркасом, відремонтують покрівлю, сходи переходу до спортзалу та плити підвалу. Також заплановано заміну мереж опалення й електроосвітлення, та ремонт цоколю будівлі.

Одноосібним власником та керівником-підписантом "Альфа-інжиніринг" є Оженко Олег Григорович. Фірму зареєстровано в Києві.

Це не перший досвід Олега Оженко у державних закупівлях. Раніше ФОП Оженко Олег Григорович намагався здати в оренду Міністерству фінансів свій позашляховик за 720 тисяч гривень на 2015 рік. Але його не допустили до тендера через неповний пакет документів. В контактних даних "Альфа Інжинірінг" вказано мобільний (099) 636-99-50. За цим же номером на авто сайтах продається Range Rover Sport 2007 за 29 тисяч доларів (634 тис. грн.).

Інші новини читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua