ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ще три запорізькі дівчини відправляться добровольцями в зону АТО

На сході країни в даний момент служать шість запорізьких дівчат, які вирушили на фронт добровольцями. Незабаром в зону АТО поїдуть ще троє
Depo.
28 квітня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua
Ще три запорізькі дівчини відправляться добровольцями в зону АТО
Ще три запорізькі дівчини відправляться добровольцями в зону АТО

Як розповів заступник обласного військкомату полковник Михайло Логвинов, зараз у зоні АТО служать шестеро запоріжанок, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Це медпрацівник 55 артилерійської бригади Марина Скидан і п'ять представниць прекрасної статі з 37 батальйону ТРО: солдат Олександра Кабко (бухгалтер), солдат Оксана Могілінец (кухар), солдат Юлія Крячкова, Юлія Дунданова (швачка), Юлія Щербакова (санрабітник, радіо-телефоніст).

За словами полковника, зараз у зону АТО на службу збираються поїхати ще три дівчини. Це санінструктор Майя Ткачова, яка служить у складі 37 батальйону ТРО. Запоріжанка раніше перебувала в місці постійної дислокації батальйону в селі Широке (Запорізька область). Зараз вона планує вирушити в зону бойових дій.

Також у складі цього батальйону на контрактній основі будуть служити дві дівчини-волонтери Юлія Матвієнко і Ганна Чайка. Як розповіла Юлія, вони вже пройшли медкомісію і зараз чекають, поки їм у військкоматі віддадуть їх особисті речі.

Дівчина повідомила, що планує укласти контракт тільки на рік, так як "не є фанаткою війни". Вона сподівається, що бойові дії на Донбасі закінчиться набагато раніше.

Юлія вже проходить військову підготовку з інструкторами-волонтерами. За її словами, військові ганяють дівчат набагато більше, ніж чоловіків і все тому, що за них більше переживають. Після укладення контракту запоріжанок чекають вчення на базі військової частини.

На питання, чи не страшно їхати воювати, дівчина відповіла, що керується бажанням допомагати бійцям. Відзначимо, що Юлія вже неодноразово бувала в зоні АТО, коли відвозила бійцям допомогу.

"Туди їдемо - радіємо, а назад - всю дорогу мовчимо. Простіше там знаходиться, поруч з бійцями", - розповіла волонтер про їх поїздки на Донбас.