ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на Росії зраділи "генетичному діагнозу" від Нищука

Фразу міністра про "відсутність генетики" на Донбасі оперативно розтиражували східні сусіди
Depo.
23 листопада 2016 19:41
ФОТО: depo.ua

Слова міністра культури України Євгена Нищука про мешканців Донбасу та Запоріжжя почули не тільки вітчизняні блогери, а й російські пропагандистські ресурси. Якщо українці переважно засудили автора вислову, вважаючи його нерозумним, то і східні сусіди, і місцева "вата" радо підхопили скандальну фразу, використовуючи її як "доказ нацистського курсу України". Портал Depo.Запоріжжя відібрав найбільш характерні дописи російських та проросійських пропагандистів з приводу резонансної події.

Марія Захарова (представниця МЗС Росії):

"І знову ніхто з західних колег не побачить в цих словах нічого особливого. Вони, швидше за все, взагалі їх не побачать. Які трепетні вони на словах до прав людини. Які холодні вони, коли мова заходить про політично незручні регіони.
Про яке виконання Києвом мінських угод може йти мова, якщо Донбас розглядається Урядом України як інша "культурно-генетична" категорія людей, свідомість яких, з точки зору міністра культури цієї держави, піддається коригуванню!"

Сайт "Денацифікація":

"Рупор майдану і міністр культури України Нищук з удаваної скромності не згадав про гетто для цих регіонів і дерев'яні циркулі, які ми вже проходили в історії".

Юлія Вітязєва:

"Якщо почати розбиратися в генетиці не з фашистської точки зору міністра неіснуючої культури неіснуючої країни, а по правді, - боюся, тим, хто гордо величає себе українцями, отриманий результат дуже і дуже не сподобається.
Бо Україна - штучно створена менше 100 років тому держава на уламках Російської імперії і долучених до неї польських, угорських та інших земель. А українці - просто визначення. Сьогодні - все частіше прикметник. І не більше того".

Олена Бондаренко:

"Витівка горе-генетика Нищука - це маркер на визначення ступеня фашизації суспільства.
У здоровому суспільстві сьогодні ж пішла б відставка і відкриття кримінальної справи за фактом розпалювання ненависті і ворожнечі.
У здоровому суспільстві сьогодні ж нормальні ЗМІ оголосили б Нищуку бойкот.
У здоровому суспільстві Нищук би отримав "вовчий квиток" і його б відмовилися брати на роботу всі пристойні роботодавці.
Мовчання і бездіяльність влади на витівку посадової особи - міністра - є заохоченням фашистської ідеології в Україні".

Ігор Орцев, NewsFront:

"По-суті, пропонуючи мені українізуватися по-нищуковськи, мені пропонували шлях зради. Спочатку м'яко, наспівуючи на вушко. Потім залякували. Потім взялися до знищення в прямому сенсі. Чим це закінчилося в Луганську, Донецьку та Криму добре відомо. Сподіваюся, тим же завершиться, рано чи пізно, і в інших російських містах так званої України: в Одесі та Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську, ну, і, звичайно ж, - в Києві, де приблудився Нищук і йому подібні, формуючи сьогодні порядок денний для всієї території. Не зупиняйся, Нищук! Іди до кінця, гордо несучи прапор генетично правильного бидла.
У свою чергу, я настійно рекомендую керівництву російських, але поки невизнаних, республік Радянського Донбасу, перестати гратися в українізацію по-радянськи. Як показала практика, нічого доброго з українізації в будь-якому її вигляді, не виходить. З гівна кулі не зліпиш. Тим більше, це абсолютно ні до чого - курс обраний. Тому, потрібно рішучіше позбавлятися від зарази, викидаючи сміття за борт".

Василь Волга:

Цей "діяч культури", виступаючи на телеканалі одного відомого українського олігарха, презентував громадськості свій творчий погляд на питання генетичної неповноцінності Сходу України. Головна його думка полягає в тому, що на Сході живуть неповноцінні особи, які ніяк не можуть відмовитися від Толстого, Достоєвського і Пушкіна. Відбувається це в силу того, що вони там генетично брудні, тобто не вистачає їм "генетичної чистоти". Не такі, мовляв, вони, як Нищук, який є хлопець файний культурний і генетично чистий. А там, на Сході - в Запоріжжі, в Донецьку, в Дніпропетровську - всі вони генетично брудні. Одним словом - поганий генетичний матеріал. Як висловився Нищук: "У них там відсутня генетика". Генетика присутній тільки у нього, у арійця з Івано-Франківська. У нього чиста генетика. Тому він Толстого з Пушкіним не читав і читати ніколи не буде. Йому "чистота" не дозволяє. Ось як тільки візьме в руки щось російською мовою, так його і верне. Просто на виворіт вивертає його від російської культури. Чистий арієць. Ні дати, ні взяти генетично чистий міністр!
А в іншому нацизму у нас в Україні немає. І ось якби ще генетичний матеріал трошки в порядок привести, ну, хоча б так, як пропонує наш Міністр культури, тобто видалити все, що "генетично брудне", і залишити тільки те, що "генетично чисте", Коломию, наприклад, залишити, і поширити її аж до Запоріжжя і Донецька, то вийшла б у нас генетично дуже чиста країна.
PS: ДБ! А що ще скажеш? Мені більше сказати нічого.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя