ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сервер веб-камер Запоріжжя перевантажений через повалення Леніна

На сервісі онлайн веб-камер Запоріжжя рекордна кількість відвідувачів
Depo.
14 березня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

Понад півтисячі містян слідкують сьогодні, 14 березня, за поваленням Леніна за допомогою сервісу веб-камер, про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя. На пам’ятник направлені дві веб-камери , саме їх трансляцію дивляться сотні містян. За іншими камерами, встановленими у Запоріжжі, слідкують одиниці городян.

Через рекордну кількість відвідувачів сервіс час від часу перевантажується.

Сервер веб-камер Запоріжжя перевантажений через повалення Леніна  - фото 1

Нагадаємо, в Запоріжжі відбуваються підготовчі роботи до повалення пам’ятника Леніну, зокрема, будівельники встановлюють риштування навколо монументу.
Пам’ятник Леніну у Запоріжжі було встановлено 1964 року до чергової річниці жовтневого перевороту. Висота бронзової статуї складає 19,8 метри. Ленін стоїть на постаменті з рожевого граніту, у нижній частині якого розташовані бронзові фігури сталевара, будівельника, колгоспниці та вченого, покликані “уособлювати єдність народу в здійсненні великих ленінських ідей”. На пам'ятнику викарбувані слова Леніна “Комунізм - це радянська влада плюс електрифікація всієї країни”, рукою радянський вождь вказує на греблю Дніпрогесу.

Запорізькій пам’ятник - останній великий Ленін, що залишився в обласному центрі на вільній від окупантів території України.

Минулого тижня у Запоріжжі повалили три пам’ятника радянським вождям: Орджонікідзе, Кірова, Дзержинського.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя