ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Щоденник "Української весни": 21 серпня 1917 року

Затверджено новий склад Генерального секретаріату 

Depo.
21 серпня 2017 18:30
ФОТО: depo.ua

Портал Depo.ua продовжує проект, присвячений подіям Української революції 1917-1921 років, що стала першою масштабною спробою вибороти незалежність.

Одразу зауважимо: у минулому столітті ми встигли змінити календар із застарілого Юліанського на загальноєвропейський Григоріанський. Дати після цього трохи "попливли", тому для позначення тогочасних подій ми використовуємо два стилі - старий і новий. Рівно сто років від дня, про який ми пишемо, виповниться не сьогодні, а на 13 днів пізніше. Ми навмисно робимо цю "помилку", аби календарні дати збігалися. Щоб кожен, хто подивиться на календар, міг заплющити очі і уявити: 100 років тому, в такий же самий день з таким же числом і місяцем на календарі Україна жила іншим, але від того не менш буремним і карколомним життям.

21 серпня 1917 року в Києві на засідані Малої Ради затвердили новий склад Генерального секретаріату на чолі з Володимиром Винниченком. Но дього зокрема увійшов відомий економіст Михайло Туган-Барановський (на фото), на честь якого названий Донецький національний університет економіки та торгівлі.

Попередній випуск: 20 серпня 1917 року.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя