ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Щоденник "Української весни": 11 листопада 1917 року

Петлюра звертається до українських військових

Depo.
11 листопада 2017 19:00
ФОТО: depo.ua

Портал Depo.ua продовжує проект, присвячений подіям Української революції 1917-1921 років, що стала першою масштабною спробою вибороти незалежність.

Одразу зауважимо: у минулому столітті ми встигли змінити календар із застарілого Юліанського на загальноєвропейський Григоріанський. Дати після цього трохи "попливли", тому для позначення тогочасних подій ми використовуємо два стилі - старий і новий. Рівно сто років від дня, про який ми пишемо, виповниться не сьогодні, а на 13 днів пізніше. Ми навмисно робимо цю "помилку", аби календарні дати збігалися. Щоб кожен, хто подивиться на календар, міг заплющити очі і уявити: 100 років тому, в такий же самий день з таким же числом і місяцем на календарі Україна жила іншим, але від того не менш буремним і карколомним життям.

11 листопада 1917 року на засіданні Малої ради було затверджено першу частину Закону про вибори до Українських установчих зборів.

Генеральний секретар військових справ Симон Петлюра (на фото) звертається до військових-українців з закликом підтримувати боєздатність армії та флоту.

Попередній випуск: 10 листопада 1917 року.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя