ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Санлікарів відправлять у неоплачувані відпустки

Фінансування територіальних органів СЕС припинено з травня 2015 року
Depo.
12 травня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі Державної СЕС в Запорізькій області. У зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 р №442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", фінансування центральних органів виконавчої влади було передбачено виключно з січня по квітень 2015 для завершення заходів, пов'язаних з реорганізацією.

"Оскільки Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, до якої повинні перейти функції Держсанепідслужби до сьогоднішнього дня не створена, керівництво області змушене скористатися правом надання відпусток без збереження заробітної плати більш ніж 6 тисячам працівникам центрального апарату і територіальних органів", - йдеться в листі виконуючого обов'язки Голови Держсанепідслужби Святослава Протаса.

Вирішити питання реорганізації обіцяють вже найближчим часом, Держсанепідслужбою спільно з Міністерством охорони здоров'я оперативно підготовлено проект рішення Уряду про продовження фінансування галузі, який сьогодні пройшов всі необхідні погоджувальні процедури і буде розглянуто найближчим часом на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.