ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі

Запобігти мітингу захисників пам’ятника Леніну у Запоріжжі вдалося завдяки спільної операції Самооборони Мелітопольщенни і Самооборони Запоріжжя
Depo.
22 лютого 2016 09:21
ФОТО: depo.ua
Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі
Запобігти мітингу захисників пам’ятника Леніну у Запоріжжі вдалося завдяки спільної операції Самооборони Мелітопольщенни і Самооборони Запоріжжя

Мелітопольські самообороновці зафіксували, як проросійські активісти збиралися на мітинг на захист пам’ятника Леніну в Запоріжжя, що повинен був відбутися вчора, 21 лютого, та оперативно передали фотоматеріали запорізькій самообороні. Про це Самооборона Мелітополя повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, передає портал Depo.Запоріжжя.

За словами мелітопольських самоборонівців, збиратися мітингувальники почали о 8:00 в Мелітополі біля магазину товари для будинку, організовувала їх Катерина Уманець.

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 1

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 2

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 3

"О 8:00 в Мелітополі біля магазину товари для будинку російські агенти в особі Катерини Уманець та інших осіб які встановлюються. Збирали тіточок для розгойдування ситуації в місті Запоріжжя. Тіточок зібрали близько 100, молодих людей "спортивної" зовнішності. Вони вели себе відповідно до свого статусу і справляли свою нужду прямо на стіни під вікна мелітопольців. За нашою інформацією молодим людям пообіцяли винагороду в розмірі 500 гривень, і премії за їх "подвиги", - повідомила Самооборона Мелітопольщини.

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 4

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 5

Члени Самооборони виявили два великі автобуси і два маршрутних таксі, в які збирали людей для відправки їх в Запоріжжі.

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 6

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 7

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 8

Самооборонівці розкрили подробиці операції проти ленінофілів у Запоріжжі - фото 9

"Всі дії були зафіксовані на фотографіях і оперативно передані побратимам із Запоріжжя. Де їм був підготовлений теплий прийом…", - повідомили мелітопольські самооборонівці.

В організації також задалися питанням, чому цю акцію допустила СБУ.

"Питання до співробітників СБУ чому вони це допускають? Чому людина, що відкрито проводе антиукраїнську діяльність (напевно, мається на увазі Катерина Уманець – ред. ), ще не в тюрмі? ", - запитують самооборонівці.

Нагадаємо, вчора, 21 лютого, у Запоріжжі представники громадськості запобігли мітингу на захист пам’ятника Леніну, який хотіли провести у місті представники прокомуністичних і проросійських організацій. Також повідомлялося, що у Запоріжжі захисників пам’ятника Леніну облили зеленкою.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя