ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Самардак впевнений, що боротись з нелегалами на дорозі потрібно за допомогою моніторингу

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА, з початку року в результаті моніторингів було виявлено 189 порушень умов договорів та 14 випадків перевезення пасажирів без дозвільних документів
Depo.
28 липня 2015 09:11
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі ОДА.

Загалом за 1 півріччя 2015 року контролюючими органами зафіксовано 222 випадки нелегальних перевезень пасажирів, з них: 71 - на автобусах, 151 - перевезення пасажирів на таксі. Для порівняння: минулого року за той же період виявлено лише 42 порушення. Наприклад, за даними ДАІ з початку року вже зафіксовано 629 порушень правил дорожнього руху з боку автоперевізників, що обслуговують автобусні маршрути за договорами з облдержадміністрацією.

Губернатор Григорій Самардак зазначив, що пасажирський автотранспорт - це велика відповідальність, у першу чергу за життя людей.

"Аби навести лад на дорогах та вивести нелегалів, надано доручення організувати ретельний моніторинг стану обслуговування маршрутів, а також створити відповідну робочу групу. До її складу буде залучено представників ДАІ, Укртрансінспекції та управління боротьби з економічною злочинністю. Нині нам украй необхідно убезпечити пасажирів. Жодного порушника автоперевезень не мине покарання", - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.