ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Самардак побував у зоні АТО

Губернатор Запорізької області Григорій Самардак каже, що перевіряв, як будують оборонні споруди
Depo.
28 травня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак провів виїзні наради в місцях будівництва оборонних споруд у зоні проведення антитерористичної операції, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Зведення воєнізованих опорних пунктів є питанням національної безпеки і на кожен регіон покладено свою ділянку роботи. План їх будівництва був затверджений Президентом України Петром Порошенком.

Наразі Запорізька область будує фортифікаційні споруди, що мають не допустити поширення військової агресії. Керівник регіону проінспектував будівництво та обговорив з фахівцями хід зведення об'єктів.

"Будівництво оборонних споруд - завдання державного масштабу. І Запорізька область готова з ним упоратися. Для зведення об'єктів залучені всі необхідні ресурси: і техніка, і фахівці. Особисто перевірив хід робіт. Процес йде в робочому режимі. Для оперативного вирішення можливих складнощів на місці дав відповідні доручення підрядникам та всім відповідальним особам. Будівництво вимагає уваги, тому вирішив у черговий раз переконатися, що всі роботи виконуються в повному обсязі. Обороноздатність країни в цілому і нашої області зокрема, як і раніше, - головний пріоритет для влади", - цитує Григорія Самардака прес-служба ОДА.