ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Самардак хоче аби у Києві з'явилась "дочка" ОДА

Григорій Самардак прийняв рішення відкрити в столиці Представництво Запорізької області
Depo.
14 травня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Голова обласної державної адміністрації Григорій Самардак під час перебування у відрядженні в Києві провів робочу зустріч з депутатами Верховної Ради, які були обрані в нашій області або є уродженцями Запорізького краю. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ЗОДА.

Домовленість про співпрацю між обласною владою та парламентаріями була досягнута ще місяць тому. Народні депутати різних політичних поглядів одноголосно підтримали ініціативу керівника регіону об'єднати свої зусилля для відстоювання інтересів Запорізької області у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів України та інших державних установах.

На зустріч у столиці прийшли Петро Сабашук, Ігор Артюшенко, Петро Ванат, Денис Силантьєв, Олександр Пономарьов, Володимир Бандуров, Євген Балицький, Сергій Валентиров, Олександр Романовський, Микола Фролов. Разом з головою облдержадміністрації вони обговорили найбільш проблемні питання регіону, що вимагають оперативного вирішення.

Для організації постійної системної роботи з депутатами Григорій Самардак прийняв рішення відкрити в столиці Представництво Запорізької області. Це буде місце обговорення та прийняття рішень. На думку голови облдержадміністрації, цей центр дозволить зробити співпрацю парламентаріїв та обласної влади максимально ефективною. У Представництві буде акумулюватися вся актуальна інформація від обласної влади, що буде в оперативному режимі доноситися запорізьким народним обранцям.

"Запорізькі народні депутати і в Києві залишаються справжніми запоріжцями. Вже 14 депутатів готові спільно з обласною владою працювати на благо рідної землі. Це і парламентарії, які були обрані за нашими округами, і ті, хто просто є уродженцем Запорізького краю. Всі вони попри приналежність до різних політичних сил готові одностайно голосувати у Верховній Раді за рішення, що відповідатимуть інтересам нашої області. Це вихід на новий рівень роботи обласної влади з депутатським корпусом. Разом ми зможемо стати дійсно ефективною лобістською силою", - цитує Самардака його прес-служба.