ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Самардак дав голові Держкомзему три тижні аби той "зізнався" які землі землі використовуються незаконно

У тритижневий термін провести інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності та виявити ділянки, які використовуються незаконно
Depo.
15 червня 2015 17:08
ФОТО: depo.ua

Таке завдання губернатор Григорій Самардак поставив перед в.о начальника Головного управління Держгеокадастру Олександром Бондарем, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Головна мета цієї роботи - припинення незаконного використання державних сільськогоспземель області та забезпечення находження земельних платежів у скарбницю місцевих бюджетів. Робота ця проводитиметься у тісній взаємодії з районними державними адміністраціями, сільськими та селищними радами, податковою та реєстраційною службами", - повідомили порталу Запоріжжя. depo.ua у головному управлінні Дерземагенства у Запорізькій області.

"Платежі за землю - одне з найбільш вагомих джерел наповнення місцевих бюджетів. В період економічної кризи це питання стоїть особливо гостро. Тому землевпорядна служба має вжити вичерпних заходів для припинення на території області незаконного використання державних сільськогоспземель та збагачення за їх рахунок окремих осіб", - зазначив на нараді в.о начальника Головного управління Держгеокадастру Олександр Бондар.

Після узагальнення, інформація по виявлених фактах незаконного використання земель, буде передана землевпорядною службою для розгляду та вжиття відповідних заходів реагування до обласної та районних державних адміністрацій, відповідних контролюючих органів.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua