ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сабашук ніяк не придумає, як розпіарити свій бізнес у Верховній Раді

Запорізький нардеп Петро Сабашук хоче придумати чергову програму будівництва доступного житла і загнати людей у борги
Depo.
24 квітня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua

На думку нардепа нову програму повинні розробити самі ж будівники, повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

Зазначимо, що пан Сабашук, окрім того що обіймає посаду заступника голови комітету ВР з питань будівництва, містобудування та ЖКГ, є власником запорізького домобудівного комбінату. 

Тож фактично нардеп пропонує сам собі придумати нову програму, яку потім «про лобіює» у парламенті.

Як повідомляє ІАП "Столичная недвижимость" у профільному комітеті ВР буде створена робоча група, яка займатиметься розробкою програми.

Сам же нардеп Петро Сабашук каже: "програма повинна бути прописана окремим рядком у бюджеті, а коштами, які будуть виділені для реалізації програми має розпоряджатися Верховна Рада, а не уряд". Інакше, на думку Сабашука, на будівництво доступного житла коштів ніколи не вистачить.

Проте нардеп каже, що у цьому році навряд чи така програма з»явиться.
"Над цим потрібно працювати. Це єдиний варіант будівництва і отримання людьми доступного житла і це єдиний спосіб на найближчі 5-10 років відновити цю сферу", - каже Сабашук.

У той же час народний обранець відмовляється від допомоги зі сторони держави. Мовляв будівникам не потрібні державні кошти, самі впораємося.

"Потрібно аби у населення з»явилися кошти на придбання житла, - каже нардеп і додає, що було б непогано як би люди мали можливість брати дешеві кредити".