ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рупор Бриля: Хто став новим комунікатором запорізького губернатора

Департамент інформаційної діяльності та зв'язків із громадськістю Запорізької ОДА очолить столичний медійник, що рік "бідував" без зарплати

Depo.
12 серпня 2017 15:00
ФОТО: depo.ua

Киянин Олег Макаревич очікувано виграв конкурс на посаду директора Департаменту інформаційної діяльності та зв'язків із громадськістю Запорізької ОДА. Результати конкурсу 11 серпня з'явилися на сайті ОДА. Макаревич набрав 13,2 бали та став переможцем.

Столичний медійник прибув до Запоріжжя на початку цього року після того, як було створено новий Департамент, що об'єднав функції раніше існуючих управлінь - внутрішньої політики й преси та інформації. І з того часу стажувався на посаду.

Про нового рупора обласної влади відомо небагато, адже Макаревич, судячи з усього, людина, як то кажуть, "широко відома у вузьких колах".

Йому 31 рік, він закінчив КПІ та жив та працював навколо медіа. Згідно з поданою Макаревичем декларацією, усе нерухоме майно його родини розташоване у Києві та Обухівському районі Київської області. При цьому житло самого медійника перебуває у спільній власності з батьками: йому належать по 33% у київських квартирах площею 57 та 54 "квадрати", придбаних, що цікаво, в один день.

Решта нерухомості задекларована на батьків. У матері головного комунікатора ЗОДА Лариса Макаревич, окрім спільних із сином "квадратів", є житловий будинок площею 227,7 кв. м, земельна ділянка в 1170 кв. м, приміщення кормоцеху в 328,2 кв. м. У батька – Ігоря Макаревича – квартира площею 49,7 "квадратів", житловий будиночок у 60,7 "квадратів" та земельна ділянка – 1700 "квадратів".

А ось автівками у родині володіє лише Олег. Щоправда, старенькими: Ауді А4 1996 року випуску та Мерседесом SL 500 – 1997-го. Може, тому для мандрівок Літвою обрав тамтешній "Фольксваген".

Олег має 24,5% в уставному капіталі ТОВ "Укроборонплюс" – підприємстві, що заробляє виробництвом робочого одягу.

Батько Макаревича є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Юстіна", що займається литтям легких кольорових металів, зокрема, випускає радіатори.

Мати Олега - власниця ТОВ "МГА ГРУПП", що діє у сфері телевізійного мовлення. До недавнього часу у "Фейсбуці" Макаревича значилося, що він є засновником студії зі схожою назвою - MGA Media production, нині згадки про неї на сторінці Олега немає. Утім на сторінці самої компанії є купа його світлин, на яких він, зокрема, виконує представницькі функції - наприклад, з китайською делегацією CRI наприкінці 2015-го.

У звіті з одного з благодійних заходів, що відбувався на початку 2016 року, він названий генеральним директором MGA Media production.

У портфоліо компанії, що спеціалізується на створенні відео-контенту, - здебільшого рекламні ролики підприємств і турнапрямів, як то Грузії і Туреччини. Є навіть стрічка про авторську методику голодування. Однак, якщо поритися у надрах інтернету, не складно з'ясувати, що політичний піар Макаревичу теж не чужий. Принаймні ми знайшли нового очільника Департаменту комунікацій в компанії Ольги Богомолець – "після вдалого запису звернення", як значиться у підпису до світлини.

Хоча глянець йому, схоже, більш близький. У "Фейсбуці" Олега чимало світлин з усіляких гламурних вечірок.

Утім, чим би не займався майбутній "рупор Бриля" минулого року, за це йому не платили. Принаймні, згідно з декларацією, Олег 2016-го не заробив ані копійчини.

Батько Макаревича отримав 20400 грн заробітної плати за основним місцем роботи, у ТОВ "ЮСТІНА", та 40000 грн поворотної допомоги там же. Мати заробила в "Юстині" 17335 грн за рік, ще 16896 грн отримано там же в якості доходів, виплачених самозайнятій особі. Ще 148540 грн Лариса Макаревич отримала як самозайнята особа в ТОВ "Креатив Студіо".

Заробітків Олега в його деклараціє немає.

Утім, він, певно, міг собі це дозволити, адже має грошовий запас – 12000 доларів США у готівці. Батько Олега зберігає у готівці 80000 грн, мати, теж у готівці – 150000. На банківських рахунках грошей минулого року у родини не було.

Про призначення Макаревича на посаду ще не повідомлялося. Можливо, це станеться, коли очільник ЗОДА Костянтин Бриль повернеться з відпустки.

Тим часом, дехто з запоріжців встиг обуритися у соцмережах, що у губернатора-"варяга" з'явився піарник-"варяг". Утім, це якраз здається закономірним.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя