Розподілені ролі, відомий фінал: Батько Катерини Гандзюк обурений спектаклем у суді

Батько загиблої херсонської активістки Віктор Гандзюк обурений вироками нападникам та власне судом, який назвав спектаклем
 

Про це Гандзюк написав у Facebook, передає Depo.Херсон.   

Батько Катерини Гандзюк назвав суд над її вбивцями спектаклем із розподіленими ролями та відомим фіналом. Чоловік зізнався, що не знайшов у собі сил бути на оголошенні вироків, однак був на попередніх засіданнях, де його обурила поведінка обвинувачених, які сміялися, їли шоколад та пили колу. Обурило його ставлення до підсудних з боку обвинувачення та суду.  "Багатослівно та з якимсь азартом хвалять вбивць і прокурори і суддя - позитивні, введені в оману, герої, воювали, нагороджені орденами та медалями, виховують дітей, доглядають за батьками, всі мають хороші характеристики (Може від Мангера?), раніше не судимі, допомагають слідству, а головне - розкаялися", - переказав судову атмосферу батько вбитої Катерини. Натомість про вбиту жінку у суді, за його словами, говорили "як про предмет, який облили, типу стовпа чи якогось ящика".

Більш за все чоловік, який втратив дочку, обурений власне вироками. Віктор Гандзюк, вважає, що угода зі слідством, завдяки якій обвинувачені отримали мінімальні терміни, вигідна, й правоохоронцям. "Не треба збирати докази, злочин розкрито, справа передана до суду, знижується градус суспільної напруги. А може й... щось ще вигідніше", - припустив Гандзюк.       

Нагадаємо, п’ятьом нападникам на Катерину Гандзюк оголосили вироки: від 6 з половиною до трьох років ув’язнення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя