ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські "брати" відвели 15 діб на захоплення Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська

На захоплення всієї Лівобережної України, за планом Генштабу ЗС РФ, відводиться всього 15 діб
Depo.
17 червня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
Російські "брати" відвели 15 діб на захоплення Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська
Російські "брати" відвели 15 діб на захоплення Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська

Кілька днів тому фахівці-добровольці групи проекту "Миротворець" заявили, що мають секретні документи Генштабу ЗС РФ, серед яких, зокрема, план про захоплення Лівобережної України, затверджений на початку квітня 2015 року.

Про це портал Запоріжжя.depo.ua повідомляє з посиланням на Укрінформ. Мета - швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст/обласних центрів.

Відповідно до плану, батальйон-тактичні групи регулярних ЗС РФ, об'єднаної в групу військ "Північ", повинні будуть вторгнутися на територію України в два етапи - спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім - в Полтавську, Київську та Чернігівську. При цьому вторгнення планують за старою звичкою маскувати під наступ так званих "ополченців" "ЛНР"/"ДНР". В руки українських фахівців також потрапили і технічні документи, в яких розписані точки нанесення ударів, висадки десантів, переліки захоплень стратегічних об'єктів і комунікацій.

Крім того, згідно з даними "миротворця", аналогічний план розроблений командуванням Південного військового округу РФ. Мета Південної групи військ - удар на Запоріжжі та Мелітополь через район Бердянська і Маріуполя і вихід до Перекопського перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом.

У Генштабі ЗСУ прокоментували оприлюднену в ЗМІ інформацію про план захоплення Лівобережної України протягом 15 днів. Генштабівці кажуть, що прорахову.ть різні варіанти розвитку ситуації. Мовляв готуються як до триваючого конфлікту, так і до широкомасштабної агресії.

у повідомив представник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

"Ми прораховуємо різні варіанти розвитку ситуації: від триваючого конфлікту до широкомасштабної агресії. І сьогодні ВСУ готові реагувати на будь-які сценарії і дати гідну відсіч при будь-якому варіанті розвитку ситуації. Для того, щоб Путін мав можливість реалізувати цей план, то насамперед йому необхідно дестабілізувати ситуацію в південно-східних областях України. тобто, створити відповідні передумови для просування своїх сил.

Але станом на сьогоднішній день ситуація в цих областях стабільно контролюється. Тому немає підстав стверджувати, що найближчим часом - протягом двох-трьох тижнів - така загроза існує. Зараз ми контролюємо ситуацію і маємо можливість на неї реагувати", - прокоментував Селезньов оприлюднений у ЗМІ план.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua