ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російська компанія подала проти України позов до Європейського суду

10 червня Генпрокуратура України повідомила про те, що контрольний пакет акцій Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату, що належав російському "Русалу", переведений у власність української держави
Depo.
22 червня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
Російська компанія подала проти України позов до Європейського суду
Російська компанія подала проти України позов до Європейського суду

"Русал" подав позов до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) на рішення Верховного суду України про націоналізацію Запорізького алюмінієвого комбінату (ЗАлК). Про це розповів генеральний директор компанії Владислав Соловйов, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Новини.

"Скаргу по ЗАлКу в Європейський суд з прав людини ми подали і отримали підтвердження отримання в секретаріаті суду", - сказав Соловйов.

"Ми як і раніше вважаємо, що ми праві. Нам цей актив дістався при злитті "Русала", "Ренова" його набувала сумлінно. Будемо намагатися знайти спосіб оскаржити це рішення і на Україні", - додав гендиректор.

Генпрокуратура України 10 червня повідомила про те, що контрольний пакет акцій (68,01%) Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату, що належав російському "Русалу", переведений у власність української держави. У березні стало відомо про відповідне рішення Верховного суду України.

"Русал" раніше заявляв про намір оскаржити націоналізацію комбінату в міжнародних судових інстанціях. Разом з тим президент і основний власник алюмінієвого гіганта Олег Дерипаска говорив, що компанія не має наміру згортати бізнес на Україні, і висловлював надію, що вдасться знайти рішення цієї проблеми.

Крім Запорізького алюмінієвого комбінату потужністю 110 тисяч тонн алюмінію на рік, на Україні у "Русала" є Миколаївський глиноземний завод потужністю 1,57 мільйона тонн глинозему на рік.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua