ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Родина загиблого запорізького добровольця звернулася до суду

Запорожців просять надати підтримку, прийшовши на засідання
Depo.
22 лютого 2016 09:58
ФОТО: depo.ua
Родина загиблого запорізького добровольця звернулася до суду
Родина загиблого запорізького добровольця звернулася до суду

Сьогодні, 22 лютого, Адміністративний суд Запоріжжя розгляне питання про надання статусу учасника бойових дій бійцеві "Правого сектора" Маружу Мірошниченко, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Занозу".

З самого початку війни Меруж, не вагаючись, пішов добровольцем захищати країну. До останнього сім'я не знала про його наміри, він не хотів хвилювати близьких, в той час дружина носила під серцем другу дитину.

Меруж загинув, коли 12 серпня 2014 року, автобус з нашими 12 бійцями "Правого сектора" потрапив в засідку і був жорстоко розстріляний на об'їзній трасі на блокпосту біля залізничної станції Мандрикіне, під Донецьком.

"Держава не тільки жодним чином (ні матеріально, ні морально) не допомогла родині за ці півтора року з часу загибелі, але і не змогла надати статус і взагалі визнати, що він був на війні. Закликаю громадських активістів, журналістів, волонтерів, військових, юристів, депутатів і всіх, хто шанує пам'ять наших захисників, прийти в суд і підтримати родину загиблого Героя!"- Закликає дружина військового.

Засідання призначене на 22 лютого на 15.00 за адресою: вул. Кремлівська, 65-В (школа № 104, "Бомбей"), маршрутка № 46.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя