ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Річкову навігацію у Запоріжжі відкриють на місяць пізніше, ніж торік

Запоріжжя продовжує готуватися до початку річкової навігації
Depo.
15 березня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua

Річкову навігацію у Запоріжжі відкриють 26 квітня. Це майже на місяць пізніше, ніж торік. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на інформацію начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку міської ради Олег Грицаєнко.

За словами посадовця, торік річкову навігацію вперше відкрили 1 квітня, але ідея виявилася невдалою. “У минулому році ми запустили катери з 1 квітня, але цей досвід не можна вважати вдалим. Через сильний штормовий вітер в квітні катера часто простоювали, в результаті чого перевізники зазнавали збитків. Також в квітні катерами користувалася невелика кількість пасажирів“, - заявив Олег Грицаєнко.

Проте посадовець зазначив, що навігацію цьогоріч хотіли відкрити 12 квітня, але керівництво “Адміністрації річкових портів“ не погодилося, тому що вони не встигають підготувати катери і набрати екіпажі.

За словами Грицаєнко, міська влада планує направити близько 1,9 мільйона гривень на компенсацію перевезення пільговиків катерами до їх садово-городніх ділянок.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя